Mattor antika

257960

MATTOR, 3 st, antik beluch yastik, antik beluch bagface, antik bergama bagface, 45x36, 55x60 resp 95x50 cm

Slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Monter 5

Mattor antika

Budhistorik (12 bud)
1378864
1378635
1 900
1378634
1 800
1378079
1 300
1378066

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.