Ola Billgren litografi

257959

OLA BILLGREN (1940-2001): Utan titel, signerad och daterad Ola Billgren -74, litografi, 29,5x38 cm

Rum 11

Ola Billgren litografi
Budhistorik (5 bud)
1384298
1384297
1 400
1384296
1376639
900
1376593
700

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.