Armbandsur Cartier

257956

DAMARMBANDSUR, Cartier, "Tank", boett i förgyllt sterlingsilver, quartz, krona med cabochonslipad safir, vit urtavla med romerska siffror, blånerade visare, svart ödlearmband med spänne i gulddoublé (ej original), boett nr: 6 81006 05886, diameter 23 mm

Ej funktionstestad, fögyllning och boett med repor och slitage

Klockor/Ur, Fashion

Kundcenter

Armbandsur Cartier

Budhistorik (29 bud)
1384362
6 200
1379270
6 000
1384361
5 800
1379270
5 000
1383511
4 800

Slutpris SEK:
6 200
591 EUR, 665 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.