Gustav Rudberg litografier

257950

RUDBERG, Gustav (1915-2001) (2 st): Kustmotiv, signerade Gustav Rudberg, färglitografier, provtryck, ca 78x60 cm respektive 60x78 cm

Fläck

Fack 18

Gustav Rudberg litografier

Budhistorik (3 bud)

1384364
1384069
1383546

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.