Värmeplatta sk Rechaud

257949

VÄRMEPLATTA, 1900-talets första hälft, vitmetall, sk "Rechaud", enligt uppgift inköpt på Svenskt Tenn, höjd 14 diameter 54 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

Diverse

Monter 4

Värmeplatta sk Rechaud

Budhistorik (12 bud)
1384461
1384339
950
1384339
750
1384389
700
1384339
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.