Lars Tärning oljemålning

257942

TÄRNING, Lars (född 1945): Valpolicella, signerad och daterad Lars Tärning -12, olja på pannå, ca 40x30 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Lars Tärning oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1384248
2 400
1384068
1383756
1382601
1 900
1380472
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.