Lars Tärning oljemålning

257941

TÄRNING, Lars (född 1945): Citroner, signerad och daterad Lars Tärning -13, olja på pannå, total diameter 35,5 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Lars Tärning oljemålning

Budhistorik (25 bud)
1384467
4 200
1384462
1384466
3 800
1384462
3 600
1384465
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.