Barstolar Lindau & Lindekrantz

257939

BARSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Börge Lindau & Bo Lindekrantz för Lammhults, höjd 70 cm

Bruksslitage

Design, Möbler

Rum 17

Budhistorik (19 bud)
1384317
1 400
1384314
1 300
1384316
1 300
1384314
1384102

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.