Bruno Mathsson Soffbord

257937

SOFFBORD, Bruno Mathsson, med kluvna ben i trä, fanérad i ask, etikettmärkt Bruno Mathsson International, höjd ca 53, diameter 130 cm

Fanérskador och slitage

Möbler, Design

Rum 10

Bruno Mathsson Soffbord

Budhistorik (1 bud)

1384199
2014-08-02 14:02:52

2014-08-02 kl 18:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.