Christian Fredrik Swensson marinmålning

257935

SWENSSON, Christian Fredrik (1834-1909): Lastning av segelskuta, signerad C. F. Swensson, olja på duk, 30,5x45 cm

Krackeleringar, mindre färgbortfall

Konst, Måleri

Kundcenter

Budhistorik (9 bud)
1384300
1384282
3 600
1383923
3 400
1383922
1383497

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.