Laila Prytz oljemålning

257933

PRYTZ, Laila (född 1907): "Toner", signerad Laila Prytz, olja på pannå, 118x165 cm

Smärre fläckar

Konst, Måleri

Rum 15

Laila Prytz oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1384146
1384145
1384119
1384118
1384041

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.