Karmstolar böjträ

257932

KARMSTOLAR, 6 st, 1930-50-tal, enl uppgift Facit, böjträ och bemålat stål, stapelbara, en med otydlig stämpelmärkning, sitthöjd 45 cm
Proveniens: Vrena Folketshus

Slitage, smärre skador

Ändringar/tillägg
Enl uppgift Facit

Rum 10

Karmstolar böjträ

Budhistorik (3 bud)

1386410
1386138
1385918

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.