Jose Louis Pascual oljemålning

257930

PASCUAL, José Luis (f 1947): "Arbol de la vida sobre ben", signerad och daterad Pascual 91, olja på pannå, 119x119 cm

Smärre repa

Konst, Måleri

Rum 17

Budhistorik (4 bud)

1382344
1379624
1376995
1376994

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.