Wilhelm Wik oljemålning

257927

WIK, Wilhelm (1897-1987): "Blå dominans", signerad Wilhelm Wik, olja på duk, 162x130 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Rum 5

Wilhelm Wik oljemålning

Budhistorik (24 bud)
1384460
17 500
1384359
17 000
1384459
16 500
1384359
16 000
1384447
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 677 EUR, 1 969 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.