Gerald Steffe

257926

STEFFE, Gerald (född 1939): Figurscen, signerad och daterad Gerald Steffe 1979, blandteknik på papper, 100x174 cm

Konst, Måleri

Rum 15

Gerald Steffe

Budhistorik (2 bud)

1380966
1380965

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.