Spegel i Karl Johan

257921

SPEGEL, Karl Johan, delvis träskuren och gjutet pastellage, förgylld, silverfolierat glas, höjd 142x70 cm

Skador

Speglar

Rum 11

Spegel i Karl Johan

Budhistorik (7 bud)
1381606
3 400
1381046
3 200
1381046
1380194
2 800
1378981
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.