Laila Prytz oljemålning

257920

PRYTZ, Laila (född 1907): "Den ljusa staden", signerad Laila Prytz, olja på duk, 130x163 cm

Tryckskador

Konst, Måleri

Rum 17

Laila Prytz oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1384088
1384085
2 600
1384066
1383944
1 900
1383881
1 800

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.