Carl Kylberg färglitografi

257919

KYLBERG, Carl (1878-1952): Landskap, signerad, färglitografi, 119/360, 50x60 cm

Fack 9

Carl Kylberg färglitografi
Budhistorik (23 bud)
1384429
1 700
1383897
1 600
1384428
1 600
1383897
1384421
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.