Väggpendyl i gustaviansk stil

257915

VÄGGPENDYL, märkt P A Lindgren Stockholm, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, träskuren och förgylld, höjd 100x50 cm, pendel finns
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Dekorskador, lösa delar

Klockor/Ur

Rum 3

Väggpendyl i gustaviansk stil

Budhistorik (16 bud)
1384367
1 400
1384352
1 300
1384326
1382727
1381934
850

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.