Ljuskrona

257914

LJUSKRONA, 1900-tal, mässing, elektrifierad, slipade prismor, höjd 21, diameter 48 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
Lösa prismor medföljer

Belysning, Taklampor

Rum 10

Ljuskrona

Budhistorik (4 bud)

1379894
450
1384430
1379894
1378086

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.