Arvid Fougstedt oljemålning

257913

FOUGSTEDT, Arvid (1888-1949): Klosterinteriör, signerad och daterad 1937, olja på duk på pannå, 67x98 cm

färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 11

Arvid Fougstedt oljemålning

Budhistorik (30 bud)
1384451
3 400
1384258
3 200
1384246
1384246
2 600
1384239
2 400

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.