Arvid Fougstedt oljemålning

257912

FOUGSTEDT, Arvid (1888-1949): Vikingascen, signerad och daterad 1937, olja på duk på pannå, 65x97 cm

Konst, Måleri

Rum 10

Arvid Fougstedt oljemålning

Budhistorik (30 bud)
1384227
3 400
1384223
3 200
1384205
1384222
1384205
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.