Skrivbord och stol senjugend

257910

SKRIVBORD med SKRIVBORDSTOL, senjugend, fanerad med mahogny, mässingsbeslag, skinnklädd skiva, höjd 79,135x75cm, sitthöjd 48cm
Nycklar finns på utlämningen

Slitage, något blekt

Rum 10

Skrivbord och stol senjugend

Budhistorik (9 bud)
1383977
1 900
1384097
1 800
1383977
1 400
1383545
1 300
1380985

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.