Byrå i gustavianskstil

257905

BYRÅ, gustavianskstil, fanerad med valnöt mfl träslag, förgyllda beslag, skiva av kolmårdsmarmor, höjd 84, 99,5x49cm
Nyckel finns att hämta på utlämningen

Skivan skadad

Rum 10

Byrå i gustavianskstil

Budhistorik (18 bud)
1384385
3 200
1384383
1384379
2 800
1384378
2 600
1384375
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.