Spegel i senempire

257904

SPEGEL, senempire, överstycke med målad dekor, fassetterade glas, höjd 148x57 cm

Folieringsskador, krön med skador och lagningar

Speglar

Rum 10

Spegel i senempire

Budhistorik (8 bud)
1384369
1380937
1 400
1380936
1 300
1380935
1380934
900

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.