Arbetsstolar Mercado Coxit Rehab

257901

ARBETSSTOLAR, 1 par, Mercado Coxit Rehab, 1900-talets andra hälft, stativ i stål, beklädda med röd galon, höj- och sänkbar sits samt ställbar rygg, etikettmärkta

Bruksslitage

Rum 12

Budhistorik (1 bud)

1383679
2014-08-01 18:24:06

2014-08-02 kl 19:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.