Peter Dahl Fredmans epistlar

257894

DAHL, Peter (född 1934): Fredmans epistlar, bok i bibliofilupplaga,1984, signerade och numrerad Peter Dahl 233/350, grönt skinnband i clothbox, den tillhörande litografien "Fredmans följe" medföljer

Konst, Grafik, Böcker/Kartor, Handskrifter

Rum 1

Peter Dahl Fredmans epistlar

Budhistorik (14 bud)
1389170
2 600
1388587
2 400
1385354
1388586
1385354

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.