Dörröverstycke 1700-tal

257891

DÖRRÖVERSTYCKE, 1700-tal, motiv med målande putto, olja på duk, dukmått 47x100, med ram 56x107 cm

Omfattande dukskador, hål, krackelyrer, lagningar, skadad ram; lös ram

Konst, Måleri, Diverse

Rum 8

Dörröverstycke 1700-tal

Budhistorik (41 bud)
1384457
16 500
1384452
16 000
1384449
15 500
1384448
15 000
1384445
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 581 EUR, 1 856 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.