Billgren Ola litografi

257883

BILLGREN, Ola (1940-2001): Komposition, signerad och daterad Ola Billgren -64, 9/10, litografi, 15,5x15,5cm

Fack 13

Billgren Ola litografi

Budhistorik (9 bud)
1384036
650
1382989
600
1382989
550
1376708
500
1382987
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.