Olsson Johannes färglitografier

257880

OLSSON, Johannes (född 1945), (2 st): Komposition, signerad Johannes O, 71/170 resp 124/170, färglitografi, bildyta 84,5x60cm resp 84,5x60cm

Rum 11

Budhistorik (12 bud)
1383952
1 700
1380824
1 600
1383951
1380824
1 400
1383950
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.