Hugo Salmson oljemålning

257857

SALMSON, Hugo (1843-1894): Motiv från parken Drottningholm, signerad, olja på duk, 45x60 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Hugo Salmson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1392533
1391558
1389723

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.