Fat 1800-tal tenn

257856

FAT, 1800-tal, tenn, diameter 42 cm

Slitage

Diverse

Rum 3

Fat 1800-tal tenn

Budhistorik (9 bud)
1383701
700
1383591
650
1383700
650
1383591
550
1383077
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.