Matbord i teak

257854

MATBORD, 1960-tal, delvis fanérad i teak, 4 iläggsskivor 95x58, höjd 72, 95x160, längd med alla iläggsskivor 392 cm

Slitage

Rum 17

Matbord i teak

Budhistorik (8 bud)
1383631
1383628
1383621
750
1383620
700
1383617
650

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.