Oljemålning

257853

OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1900-tal): Insjölandskap med blå båt, otydligt signerad och daterad 90, olja på duk, 55x69 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1383356
2014-08-01 10:12:41

2014-08-01 kl 14:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.