Pokal med lock i silver

257852

POKAL med lock, silver, otydliga stämplar, insidan förgylld, höjd 28 cm

Silver

Monter 3

Pokal med lock i silver

Budhistorik (14 bud)
1383741
1375284
1383739
1375284
950
1379493
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.