Hink 1800-tal koppar med järnbeslag

257850

HINK, 1800-tal, koppar med järnbeslag, höjd 32 cm

Smärre skador

Allmoge

Rum 3

Budhistorik (14 bud)
1382056
1380030
1382055
1380030
950
1382054
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.