Max Walter Svanberg akvarell och gouache

257846

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Komposition med häst och kvinna, signerad Max Walters -48, akvarell och gouache, 37x45 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Budhistorik (16 bud)
1379314
13 500
1379313
13 000
1379312
12 000
1379311
11 000
1379310
10 000

Slutpris SEK:
13 500
1 288 EUR, 1 449 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.