Soffa i gustaviansk stil

257843

SOFFA, gustaviansk stil, 1900-tal, klädd i randigt tyg, längd 336 cm

Slitage

Rum 7

Soffa i gustaviansk stil

Budhistorik (19 bud)
1383598
3 600
1383603
3 400
1383598
3 200
1383599
1383598
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.