Max Walter Svanberg kulspetsteckning

257840

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): "Imaginärt Möte", signerad och daterad Max Walters 67, kulspetsteckning, 28x20 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (9 bud)
1383883
3 200
1383841
1383297
1 900
1382245
1 800
1380974
1 700

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.