Bruno Mathsson Jetson

257838

FÅTÖLJER, 1 par, Bruno Mathsson, "Jetson", brun skinnklädsel, på kromad fot

Skador och slitage, saknar 2 knappar vid armstöd

Möbler, Design

Rum 17

Bruno Mathsson Jetson

Budhistorik (36 bud)
1383903
15 500
1383907
15 000
1383903
14 500
1383906
14 000
1383903
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 485 EUR, 1 744 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.