Gunnar Brusewitz akvarell

257831

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): "Gotska Sandön", signerad och daterad G Brusewitz 78, akvarell, bildyta 30x39 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Gunnar Brusewitz akvarell

Budhistorik (3 bud)

1383808
3 200
1383542
1382656

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.