Lars Jonsson akvarell

257830

JONSSON, Lars (född 1952): "Skedandspar i de sista solstrålarna", signerad och daterad Lars Jonsson 78, akvarell 36x47 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Lars Jonsson akvarell

Budhistorik (32 bud)
1383912
18 500
1383918
18 000
1383912
17 500
1383917
17 000
1383912
16 500

Slutpris SEK:
18 500
1 785 EUR, 2 028 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.