Oljemålning

257827

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Man med pipa, otydligt signerad och daterad 1924, 58x49 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1379701
1375321

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.