Lars Jonsson färglitografi

257824

JONSSON, Lars (född 1952): Sjöfågel på kobbe, signerad och numrerad 162/250, färglitografi, 58x86 cm

Rum 4

Lars Jonsson färglitografi

Budhistorik (10 bud)
1383379
5 600
1381020
5 400
1381020
5 200
1383368
5 000
1381020
4 800

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.