Skedar i silver Visby

257823

SKEDAR, 4 st, silver, Magnus Söderberg (mästare i Visby 1797-1834) otydliga årsstämplar, total vikt 225 g

Bruksslitage, graverade initialer

Silver

Monter 3

Skedar i silver Visby

Budhistorik (11 bud)
1383530
1383414
2 800
1383529
2 600
1383414
2 400
1383405

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.