Einar Jolin akvarell

257818

JOLIN, Einar (1890-1976): Landskap med hjort, signerad Jolin, akvarell, 37x29 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Einar Jolin akvarell

Budhistorik (6 bud)
1383128
2 600
1381041
2 400
1378654
1378653
1377100
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.