Soffa

257803

SOFFA, 1960/70-tal, klädd i cognacsfärgat skinn, längd 149 cm

Slitage och revor

Rum 17

Soffa

Budhistorik (14 bud)
1383656
1383124
1383124
850
1383625
1383124
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.