Soffbord Frisco Folke Ohlsson

257798

SOFFBORD, "Frisco", 1960-tal, Folke Ohlsson, teak, brännstämplat för Tingströms Bra Bohag, höjd 55, 80x80 cm

Rum 17

Soffbord Frisco Folke Ohlsson

Budhistorik (7 bud)
1383519
1383518
900
1383517
850
1382520
1382039

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.