Fåtölj i rotting

257796

FÅTÖLJ, 1900-tal, karmar i vitlaserad rotting, klädd i rygg, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, fläckar

Rum 2

Fåtölj i rotting

Budhistorik (1 bud)

1381659
2014-07-29 23:06:57

2014-08-01 kl 20:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.