Linneskåp i rokokostil

257795

SKÅP, rokokostil, 1900-tal, vitmålat med delvis bronserad dekor av rocailler, svängda ben, bakomliggande hyllplan, 2 lådor, höjd ca 180, 118x46 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Rum 17

Linneskåp i rokokostil

Budhistorik (19 bud)
1383694
1383683
1 400
1383678
1 300
1383555
1382405

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.